Sprzęt komputerowy dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR

Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło nabór wniosków o wsparcie dla dzieci i wnuków z rodzin byłych pracowników PGR.

Wsparcie ma na celu przeciwdziałanie cyfrowemu wykluczeniu uczniów z tych rodzin.

W ramach projektu możliwe jest sfinansowanie zakupu sprzętu oraz dwuletni dostęp do Internetu. Na każdy zestaw – komputerowy lub zestaw komputerowy wraz z Internetem przeznaczone może być maksymalnie do 3,5 tys. złotych, na tablet lub tablet z Internetem maksymalnie 1,5 tys. złotych.

Gmina Wieruszów  planuje ubiegać się o przyznanie ww. grantu. W związku z tym zainteresowane osoby prosimy o składanie stosownych oświadczeń oraz kwestionariusza osobowego w Urzędzie Miejskim w Wieruszowie do dnia 29 października 2021 r.

Magdalena Bendzińska

Wydział Promocji i Rozwoju