Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

98-400, Wieruszów

ul. Fabryczna 1

tel. 627841730

Rada Pedagogiczna 2021/2022

mgr Anna Augustyniak – nauczyciel wychowania fizycznego - annaaugustyniakx@gmail.com

mgr Halina Biegańska – nauczyciel plastyki - hrpj@vp.pl

mgr Agnieszka Bolek – nauczyciel matematyki - ag.bolek@onet.pl

mgr Agnieszka Brylak -- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; logopeda - agnieszkabrylak@op.pl

mgr Agnieszka Danielewicz – nauczyciel wspomagający - agusia773@wp.pl

mgr Aldona Dymacz-Wróbel – nauczyciel języka polskiego i informatyki (urlop zdrowotny)

mgr Michał Gasztych – pedagog, oligofrenopedagog - m13-08@o2.pl

mgr Jolanta Gierak – nauczyciel religii - jolantagie@o2.pl

mgr Joanna Grzesiak – nauczyciel historii; oligofrenopedagog - a.grzesiak1@o2.pl

mgr Katarzyna Grzesiak – nauczyciel wspomagający (urlop macierzyński)

inż. Aneta Hanas – nauczyciel informatyki - anetahanas@gmail.com

mgr Emilia Howis-Świegot – nauczyciel języka angielskiego - emiliah@op.pl

mgr Ewa Junke – nauczyciel języka polskiego; oligofrenopedagog - ewa-junke@wp.pl

mgr Magdalena Juszczak - nauczyciel wspomagający - magda.mikos@op.pl

mgr Joanna Kawula – bibliotekarz; logopeda asia878.76@o2.pl

mgr Maria Kołaczek– nauczyciel języka niemieckiego - mariakolaczek@tlen.pl

mgr Gabriela Kowalczyk – wchowawca świetlicy (urlop zdrowotny)

mgr Agata Kowalczyk-Baryga – nauczyciel matematyki - kowalczykagata@o2.pl

mgr Aleksandra Kula – nauczyciel wspomagający; oligofrenopedagog; nauczyciel przyrody i biologii - aleksandrakula@wp.pl

mgr Żaneta Lis – nauczyciel geografii zj.lis2015@gmail.com

mgr Patrycja Ludwiczak– nauczyciel języka angielskiego patrycja.parzonka@wp.pl

mgr Beata Łuczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - luczakbeata@o2.pl

mgr Wacława Łuźniak – nauczyciel w oddziale przedszkolnym - jwluzniak@o2.pl

mgr Katarzyna Mania – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; oligofrenopedagog - hostysia@wp.pl

mgr Izabela Nawrocka – nauczyciel muzyki; oligofrenopedagog - izabelanawrocka@op.pl 

mgr Beata Nowojewska - nauczyciel chemii

mgr Dorota Okoń - psycholog szkolny dorota.pregiel@gmail.com

mgr Nina Okoń-Wyder – nauczyciel w grupie przedszkolnej, nauczyciel religii - ninaokon@poczta.onet.pl

mgr Beata Piekielna – nauczyciel matematyki (urlop zdrowotny)

mgr Grażyna Pilarska – nauczyciel języka angielskiego; logopeda - gina.pilarska@wp.pl

mgr Rafał Prokop – nauczyciel wychowania fizycznego - rafpro@vp.pl

mgr Artur Przybylski – nauczyciel fizyki i informatyki – arturdiap@gmail.com

mgr Kamila Rosińska – nauczyciel biologii  kamila.rosinska1990@gmail.com

mgr Katarzyna Sawczuk - wychowawca świetlicy katarzyna.sawczuk@mail.com 

mgr Lidia Sikora - język francuski i rosyjski

mgr Aleksandra Skotarska - nauczyciel wspomagajacy 

ks. mgr Jakub Stanecki - nauczyciel religii - jakub.stanecki@gmail.com

mgr Justyna Stawska-Rak – nauczyciel języka polskiego - rak213@wp.pl

mgr Monika Szafrańska – nauczyciel języka polskiego - monika970@gmail.com

mgr inż. Marcin Tamborski - nauczyciel informatyki, techniki - marcintamborskipedagog@gmail.com

mgr Renata Tobis – nauczyciel języka polskiego; oligofrenopedagog - tobis33@wp.pl

mgr Adam Walacik – nauczyciel wychowania fizycznego - adamwalacik@gmail.com

mgr Elżbieta Wojtysiak – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie - elawojtysiak@interia.pl

mgr Katarzyna Zalewska – nauczyciel historii -katarzyna.75@interia.pl

mgr Violetta Żurek – nauczyciel matematyki; oligofrenopedagog - robus-73@o2.pl