SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

Zbyś i Kacperek to dwa pluszowe misie, które 23 listopada br. odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego przy naszej szkole.

Oczywiście, misiom towarzyszyły dwie panie: Elżbieta Żłobińska z Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu Filia w Wieruszowie i Joanna Kawula z biblioteki szkolnej. Celem tej wizyty było przypomnienie dzieciom o MIĘDZYNARODOWYM DNIU PLUSZOWEGO MISIA, który jest obchodzony 25 listopada. Przedszkolaki dowiedziały się o historii powstania „misiowego” święta, a także o tym skąd przybyli oraz ile mają lat pluszowi goście. Chętnie wsłuchali się w czytaną bajkę o „Świętach pana Misia” i  świetnie poradzili sobie z przygotowanymi zadaniami. Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze.