Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

1. Start
  2. Aktualności

Klasa II a i II b w Tarnowskich Górach

16 maja uczniowie  klasy II b, a 17 maja uczniowie klasy II a wzięli udział w ciekawej wycieczce.

Eliminacje wojewódzkie BRD

13 maja br. troje uczniów z naszej szkoły: Hanna Stojecka, Maria Krzyżanowska i Piotr Połomski wzięło udział w eliminacjach wojewódzkiego  XLIII  Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Piotrkowie Trybunalskim.

Dzień Idola

Idol który inspiruje naszych uczniów swoją osobą, zainspirował ich do zmiany swojego wizerunku! Uczniowie którzy przebrali się za swojego idola zyskali dzień bez pytania. Było pomysłowo i kreatywnie. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

PÓŁKOLONIE LETNIE

Od 01.08.2022r. do 12.08.2022r,  odbędą się półkolonie letnie dla  uczniów naszej szkoły. Kierownikiem półkolonii jest p. Rafał Prokop. Koszt półkolonii 250,00 zł. Zapisy dzieci u wychowawców klas lub w sekretariacie szkoły do końca maja.

...

Przedszkolaki w bibliotece

W maju obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek.

Spotkanie czytelnicze i nagrody

W Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie nagrodzono najlepszych czytelników oraz rozstrzygnięto konkurs plastyczny Wydawnictwa Literatura pt.: „Gdy (pra) dziadkowie byli dziećmi- ich świat na starej fotografii”.

Wywiadówka

Wywiadówka dla klas IV-VIII odbędzie się 16.05.2022r. (poniedziałek) o godz. 17.00 stacjonarnie.