Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Wielkimi krokami zbliża się święto, które cieszy się wielką popularnością – WALENTYNKI!

Dzień ten jest okazją do dzielenia się pozytywnymi, ciepłymi, serdecznymi gestami, uczuciami oraz emocjami! Nie jest to tylko dzień osób zakochanych, ale także dzień wszystkich, którzy chcą podzielić się  z drugim człowiekiem tym, co mają  w sobie najlepszego! Proponujemy zatem, abyście w dniach 12,13,14 lutego przyłączyli się do świętowania poprzez wsparcie szkolnego kiermaszu walentynkowego, który będzie miał charakter charytatywny. Zapraszamy do kupna słodkich upominków  oraz  walentynkowych akcesoriów, które trafią do  bliskich Wam osób. Dzięki kiermaszowi  wspólnie wspomożemy potrzeby naszych przyjaciół z Domu Dziecka w Namysłowie. Pragniemy tego dnia być z nimi, okazując Im autentyczne zainteresowanie, a nie tylko jednorazową pomoc. Aby nasze przedsięwzięcie mogło się udać, potrzebujemy Waszego wsparcia. Pamiętajmy, że patron naszej szkoły Janusz Korczak całe życie niósł nadzieję i bliskość dzieciom, które bardzo tego potrzebowały. Zachęcamy zatem  do wspólnych działań na rzecz drugiego człowieka podczas tegorocznych walentynek!

Szkolny wolontariat