Wolontariat szkolny na zabawie karnawałowej

Przebrane uczennice z wolontariatu szkolnego w składzie: Maja, Klaudia, Marysia, Oliwia, Kornelia oraz Roksana służyły pomocą młodszym uczniom z klas I-III i oddziałów przedszkolnych podczas szkolnej zabawy karnawałowej, która miała miejsce 26 stycznia w WDK.

Udekorowana sala w kwiecistą dżunglę sprzyjała radosnej zabawie na parkiecie. Dzieci z klas I-III i oddziałów przedszkolnych szczególnie wyróżniały się bajkowymi strojami, a Rada Rodziców zapewniła słodki poczęstunek oraz wspaniałą muzykę z DJ i animatorką w roli głównej. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania zabawy choinkowej oraz zapewnili opiekę dzieciom.

Opiekun wolontariatu szkolnego